ההון האנושי

חברתנו מתגאה בהון האנושי היקר שלה, עובדי החברה הינם הכוח המוביל שלנו ומה שהופך את החברה למצויינת והמובילה בענף. עובדי החברה אשר נבחרו בקפידה הם אנשים מעולים , מקצועיים, אדיבים, בעלי שלל יכולות ייחודיות והם אלה שדוחפים אתנו קדימה.

ליבת ערכי החברה – משפחתיות ותודעת שירות גבוהה

החברה הוקמה על ידי, לזר סגל אשר טיפח אותה ואת דור ההמשך של מוביליה. ממשיכי דרכו של האב אשר חרט על דגלו את נושא המצוינות ותודעת השירות, הנם בניו אשר ממשיכים את דרכו של אביהם ומשמרים את ערכיו בעשייתם כיום. כיום החברה מנוהלת כחברה משפחתית וממשיכה את עשייתו של אביהם אשר התווה את הדרך המקצועית.

חברת סגל לזר בעלת סיווג קבלני 5-א' מספקת ללקוחותיה שירותי תכנון, ביצוע וניהול הקמת פרוייקטים מורכבים בתחום מערכות חשמל, מתח גבוה, מתח נמוך, ומתח נמוך מאוד וכן פרוייקטים בתחום התקשורת החל משנת 1984 . החברה הוקמה על ידי לזר סגל ופועלת מאז ועד היום לספק ללקוחותיה שירות מקיף תוך הקפדה על הפרטים הקטנים כגדולים. בין לקוחות החברה נמנים גופים מובילים במשק אשר בחרו בה ללוות אותם לביצוע פרוייקטים שונים.

כיום מונה החברה כ-50 עובדים קבועים ומאות קבלני משנה. אנחנו רואים בעובדים ובקבלנים שלנו את מקור הכוח וההצלחה שלנו ומקפידים על ערכים של משפחתיות ושותפות אשר מייצרות אצל העובדים שלנו נתינה והרתמות להצלחה, כי ההצלחה שלנו היא ההצלחה שלהם. אנחנו שמים דגש רב על המשאב האנושי האיכותי המרכיב את צוות החברה ותמיד חותרים להשגת שביעות רצון אצל עובדינו תוך העצמתם וחיזוקם כאנשי מקצוע וכבני אדם. מסיבה זו אנחנו גם מקפידים על טיפוח המקצועיות והמצויינות אצל עובדינו והתפתחותם המתמדת כאנשי מקצוע מובילים בתחומם.

חרטנו על דגלנו מספר ערכים אשר מהווים את הכוח המניע אותנו בכל יום מחדש ומסייעים לנו לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר:

בטיחות מעל לכל – אנחנו שמים את בטיחות עובדינו ולקוחותינו מעל הכל. לכן, אנחנו דואגים לקיים הדרכות בטיחות תקופתיות לעובדי החברה וכן הדרכות בטיחות על נושאי בטיחות בעבודה בגובה. בנוסף, פיתחנו שיטת סימון ייחודית וכן שיטות שונות ובלעדיות תוך שימת דגש מירבית על מקצוענות בעבודה. החברה עומדת בתקן איכות מחמיר של ה ISO9001 ומתנהלת בהתאם לסטנדרטים שלו

תודעת שירות גבוהה – אנחנו תמיד חותרים לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר כי אנחנו רואים בלקוחות שלנו שותפים לדרך ואת המקור להצלחתנו רבת השנים.
מקצועיות, משימתיות ועמידה בלוחות זמנים – אנחנו חיים את הענף בו אנחנו פועלים ומודעים לחשיבות העמידה בלוחות הזמנים . לכן אנחנו פועלים בגמישות מחשבתית וביצועית במטרה לקצר עבור לקוחותינו לוחות זמנים ,ככל הניתן, תוך התחשבות באילוצים מאתגרים.

בקרת איכות – אנחנו יודעים שבסופו של דבר אנחנו נמדדים באיכות העבודה אותה אנחנו מבצעים. לכן, כל פרוייקט עובר הליכי בקרת איכות קפדניים לפני מסירתו ללקוח תוך הצמדות לסטנדרטים הגבוהים ביותר אשר הפכו אותנו לספק מועדף בתחום.
החברה מעסיקה בודקי חשמל ואנשי מקצוע מוסמכים אשר מקפידים על איכות העבודה ואמונים על מניעת תקלות וכן ממונים על אכיפת חוקי החשמל תוך הקפדה יתרה על בטיחות וביצוע בדיקות חוזרות ונשנות של כל מרכיבי הפרוייקט לפני מסירתו לידי הלקוח.

יושר ויושרה – אנחנו מאמינים שיושר ויושרה הן אבני היסוד של מה שאנחנו עושים. אנחנו מאמינים בתקשורת אמינה ושקיפות מול הלקוח וביסוס מערכות יחסים מבוססות אמון.
הלקוחות שלנו מספרים את סיפור ההצלחה שלנו

כיום פועלים בחברה כ 50 עובדים במטה החברה ובשטח, עובדה המאפשרת לנו לבצע פרוייקטים רגישים מבחינה ביטחונית עבור לקוחותינו אשר דורשים זאת מאיתנו כתנאי סף. בין לקוחות החברה הבולטים ניתן למצוא גופים מובילים במשק הישראלי כגון מיקרוסופט, אמזון, פייסבוק, מתחמי חללי העבודה המשותפים wework , פייסבוק, טאבולה, משרדי עו"ד מובילים  משק, מכון ויצמן, משרדי ממשלה, צה"ל ומערכות הביטחון, ועוד.


עובדי החברה עובדים תחת אישור וסיווג בטחוני מסוג "סודי ביותר" ולכן נבחרים בכל פעם מחדש ללוות גופים ביטחוניים בעלי צרכים רגישים בכל הנוגע למידע וסודיות.


אנחנו פועלים לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר תוך הקפדה חסרת פשרות על בטיחות ושאיפה לשלמות בכל האספקטים של כל פרוייקט.


אנחנו פועלים למסור כל פרוייקט תוך שמירה על סביבת עבודה נקייה ובטוחה והקפדה חסרת פשרות על איכות הפרוייקט, אלמנט הבטיחות ושימוש בחומרים הטובים ביותר ואיכות גימור מוקפדת.

מנהלי החברה (מימין לשמאל) חן סגל , לזר סגל , בר סגל , דן סגל.
דילוג לתוכן